Sagem s rádiem

Autor: Číňan (cinan@email.cz)
Adresa článku: http://sagem.the.cz/view.php?cisloclanku=2006060102
Téma: MY 700
Vydáno: 01. 06. 2006 (2763 zobrazení)
 
Také jste se nemohli dočkat? Štvalo Vás, že ostatní výrobci nabízí kromě přehrávání MP3 skladeb i FM rádio již v základních modelech? Zapomeňte !!!
 
Ano, již je to potvrzené. Dle dostupných informací od utajeného zdroje z *podivné* organizace s označením Sagem Communication CZ s.r.o., bude za pár týdnů (pár ale opravdu neznamená dva týdny, na to jsme již zde v ČR zvyklí), což znamená cca 3.čtvrtletí, k dispozici na našem trhu model Sagem my700X.Tento model patří k nové řadě telefonů (my300X, my400X) na než navazuje svou konstrukcí. Jeví se jako lehký (95 g) a tenký (15 mm) telefon doplněný nejlepší výbavou této řady. Kromě již zmiňované funkce FM rádio bude mít integrovaný fotoaparát s rozlišením 1,3 mpx, MP3 přehrávač, podporu EDGE datových přenosů, či vnitřní pamět o kapacitě 32 MB s doplněním o paměťovou kartu ve formátu MiniSD. Rozlišení barevného displeje bude 262 tisíc barev.

Takže, komu chyběla funkce rádia a chtěl kvůli tomuto nedostatku opustit, jak doufám, svojí a naší oblíbenou značku SAGEM, nechť tak nečiní a vydrží. Změna COMING SOON!
 
TISKNI