Melodie pro Vás - http://ringtones.the.cz

Autor: Tomáš Macek (tm@the.cz)
Adresa článku: http://sagem.the.cz/view.php?cisloclanku=2005011301
Téma: Universal
Vydáno: 13. 01. 2005 (3182 zobrazení)
 
Historie se opakuje a opět Vám přinášíme stránky na kterých si můžete stáhnout zvonění pro Váš mobilní telefon. V tomto miničlánku najdete několik základních informací o této nové službě.
 
Adresa
Začneme tím nejdůležitějším a to je adresa - stránky najdete na http://ringtones.the.cz. Objevit by se Vám měla stránka se seznamem prvních melodií. Stránky jsou dělány velice jednoduše takže určitě nebudete mít problémy s orientací. Před stažením každé melodie máte možnost si ji nejprve poslechnout kliknutím na ikonu reproduktoru. Je zde jediná výjímka u souborů SRT.

Několik poznámek k SRT formátu
Jedná se o starý formát zvonění pro telefony Sagem podporovaný dnes již jen programem McTone. Zvonění je v tomto případě zapsané v textovém souboru (vnitřní struktura není binární a soubor si tedy můžete prohlížet a upravovat v libovolném textovém editoru). Tato zvonění je také možné posílat přímo pomocí klasických SMS zpráv. Tento přenos zvonění funguje od řady 92x až po nejnovější modely. Bohužel program My pictures and sounds tento formát nepodporuje. Bližší popis všech formátů pro Vás připravil Bead a bude zveřejněn v nejbližší době v samostatném článku.

A nakonec malá prosbička
Pokud máte nebo jste vytvořili vlastní zvonění, které není v naší sbírce, prosím, pošlete nám ho. Rádi ho přidáme na stránky.
 
TISKNI