Rychlé volání na čísla uložená v paměti

Autor: Tratos (tratos@seznam.cz)
Adresa článku: http://sagem.the.cz/view.php?cisloclanku=2003030711
Téma: MW/MY 3020
Vydáno: 07. 03. 2003 (3611 zobrazení)
 
Pro volání na čísla uložená v paměti telefonu není vůbec potřeba vstupovat přes menu do telefonního seznamu. Existují tři různé způsoby rychlého nalezení záznamu.
 
1. Napište první písmeno nebo písmena hledaného jména a stiskněte zelené tlačítko. Na displeji se zobrazí přehled záznamů jehož počáteční písmena se shodují se zadaným. Nalistujte potřebný záznam a zeleným tlačítkem zahájíte vytáčení.

2. Zadejte pořadové číslo, pod kterým jste do paměti záznam uložili a stiskněte hvězdičku. Číslo se začne rovnou vytáčet.

3. Zadejte pořadové číslo, pod kterým jste do paměti záznam uložili a stiskněte křížek. Zobrazí se telefonní číslo účastníka, které můžete doplnit nebo změnit. Zeleným tlačítkem zahájíte vytáčení.

Tento tip platí jen pro telefony MW/MY3020. U starších modelů RC/MC922, MC920 a MW959 jsou body 2 a 3 přesně naopak. A to takto:

2. Zadejte pořadové číslo, pod kterým jste do paměti záznam uložili a stiskněte křížek. Číslo se začne rovnou vytáčet.

3. Zadejte pořadové číslo, pod kterým jste do paměti záznam uložili a stiskněte hvězdičku. Zobrazí se telefonní číslo účastníka, které můžete doplnit nebo změnit. Zeleným tlačítkem zahájíte vytáčení.
 
TISKNI