SAGEM.THE.CZ

server
Komentáře
Komentáře ke článku Oprava - telefon nejde vypnout a stále dobíjí
Autor: Tomáš Macek | Vydáno: 09. 06. 2005
Vložení nového komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Váš email:

Nadpis komentáře:

Text komentáře:

Bohužek kvůli neustálým pokusům spammerů a podobných lidí o rozesílání spamu přes webové formuláře musím udělat malou ochranu. Proto pokud chcete aby Váš text, dotaz či poznámka byla uložena musíte do pole s textem Vašeho příspěvku vložit jako první slovo výraz ochrana. Pokud to neuděláte Váš příspěvek se neuloží. Je mi líto, že musím použít tuto metodu, ale jinak musím téměř denně mazat několik stovek nesmyslných příspěvků.
myX-2
No mne presne toto iste robilo na myx2,zacalo to presne skoro po roku pouzivania.Bohuzial uz telefon nemam tak neviem skusit ten konektor vycistit.Mam novu x7 a tam zatial v poho..
Autor: Richard | Vloženo: 10. 06. 2005 17:17:27 | Reagovat
Překlep + můj způsob
TM, máš tam trošku překlepy a moc překonstruované věty, něco jsem pochopil až napočtvrté. :)) Můj osvědčený způsob čištění mobila je, že ho vezmu, kompletně rozeberu a vyperu v izopropylu v ultrazvukové pračce. Peru všechno, snad kromě mikrofonu a sluchátka. Použitelné mj. i na čerstvě utopené mobily, protože izopropyl váže vodu (tak mi to bylo vysvětleno). Obecně lze čistit i v jakékoliv jiné tekutině, např. i petrolej je na něco dobrý.
Autor: DuckDaffy | Vloženo: 08. 07. 2005 04:50:57 | Reagovat
Re: Překlep + můj způsob
priste si to po sobe poradne prectu... posledni dobou jsem tu na to sam takze nemam moc casu vsechno kontrolovat...
Tvuj zpusob cisteni je urcite lepsi, ale malokdo ma potrebne vybaveni. Vycistit konektor elektrosolem je rozhodne levnejsi.
Objevil jsem jeste jednu metodu opravy - na konektoru odpojit pin 2. to take funguje, ale je to prece jen uz brutalnejsi zasah do telefonu...
Autor: TM | Vloženo: 08. 07. 2005 08:32:14 | Reagovat
toplist

© TM 2005